znieczulenie THE WAND

THE WAND jest absolutnie nowatorskim urządzeniem służącym do podawania wszystkich rodzajów znieczuleń stomatologicznych w sposób bezpieczny i bezbolesny. Mikroprocesorowy układ kontrolny steruje podawaniem leku, a konstrukcja i wygląd urządzenia eliminuje stres związany z widokiem klasycznej strzykawki.
( stres ten dotyka statystycznie ponad 40% ludzi)

 

znieczulenie dentysta WAND

Bezpieczeństwo pacjenta.

 

Pacjenci nie uświadamiają sobie faktu, że podawanie znieczulenia tradycyjną strzykawką jest nieprzewidywalne i może być niebezpieczne. Badanie fizjologicznej prędkości przyswajania znieczulenia przez tkanki pozwoliły zaprogramować urządzenie w optymalny sposób.
Dzięki temu wyeliminowano efekt „skurczu” twarzy po znieczuleniu, osiągnięto zaś szybsze i bardziej precyzyjne znieczulenie, a zatem większy komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Zarówno lekarz jak i pacjent są chronieni przed zakażeniem dzięki specjalnemu procesowi podawania jednorazowych sterylnych końcówek.
Jak osiąga się bezbolesny efekt podawania znieczulenia THE WAND?
Urządzenie podaje płyn znieczulający bardzo powoli- pod kontrolą mikroprocesora.
Dzięki temu jest on fizjologicznie wchłaniany przez tkankę ( a nie wtłaczamy pod dużym ciśnieniem, jak w klasycznych strzykawkach). Precyzja podawania znieczulenia za pomocą sterowania komputerowego jest nieosiągalna przy podawaniu ręcznym.

Końcówki znieczulające są jednorazowe i zapakowane jałowo, co chroni zarówno pacjenta jak i lekarza przed zakażeniem.

Drodzy Pacjenci!

W związku z obecną sytuacją i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo,

z dniem 14 marca (sobota) podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu naszej kliniki, do odwołania.

Jednocześnie informujemy , że w celu uzyskania porady nasi pacjenci mogą kontaktować się z Kliniką przez Facebook lub drogą mailową.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o wszelkich zmianach.
Życzymy Państwu zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas wszystkich czasie
oraz dziękujemy za wyrozumiałość.