Współpraca

Szanowna Pani Doktor! Szanowny Panie Doktorze!

Z radością informujemy, że Centrum Stomatologii KRAINA UŚMIECHU w Bydgoszczy wyposażone jest w mikroskop endodontyczny oraz cyfrowy rentgen zębowy.

Proponujemy współpracę z naszym gabinetem stomatologicznym w zakresie leczenia tzw. “trudnych przypadków endodontycznych” (korzeni niedrożnych, mocno zagiętych, wyjmowania złamanych w kanale narzędzi itp.).

Każdy pacjent skierowany do Nas w celu wyleczenia kanałowego zęba zostanie skierowany ponownie do swojego gabinetu wraz z dokładnym opisem, co zostało zrobione, do jakiej szerokości poszerzono kanały, czym je wypełniono oraz zdjęciami RVG przed i po leczeniu nagranymi na płytę. Ząb po leczeniu zostanie zaopatrzony tymczasowo opatrunkiem glassionomerowym.

U Pacjentów spoza naszej praktyki przeprowadzamy jedynie ustalone leczenie endodontyczne oraz niezbędne kontrole pozabiegowe, a przyjęty Pacjent zawsze pozostaje pod opieką prowadzącego dentysty.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy,
lekarz stomatolog Urszula Kuczyńska

JESTEŚMY OTWARCI !!!
Szanowni Państwo,
chcielibyśmy przede wszystkim podziękować za zaufanie i wsparcie jakie otrzymaliśmy i nadal otrzymujemy. W dobie nowej rzeczywistości, w jakiej przyszło nam funkcjonować najważniejsze jest zdrowie, mając właśnie zdrowie  na uwadze,  doposażyliśmy klinikę w niezbędne środki ochrony osobistej oraz zakupiliśmy sprzęty pozwalające skutecznie chronić Państwa oraz cały personel.
Stworzyliśmy :
⭐nowe procedury postępowania zabiegowego,
⭐️nowe procedury dezynfekcji pomieszczeń,
⭐️nowe zasady organizacji pracy oraz
⭐️inne zabezpieczenia podwyższające Państwa bezpieczeństwo.
Zapraszamy wszystkich do naszej kliniki Kraina Uśmiechu, po telefonicznej rejestracji!!
Pracujemy od poniedziałku do piątku od godziny 9.00 do 19.00
Rejestracja telefoniczna: 52-322-36-74, tel. kom. 504-199-289