Współpraca

Szanowna Pani Doktor! Szanowny Panie Doktorze!

Z radością informujemy, że Centrum Stomatologii KRAINA UŚMIECHU w Bydgoszczy wyposażone jest w mikroskop endodontyczny oraz cyfrowy rentgen zębowy.

Proponujemy współpracę z naszym gabinetem stomatologicznym w zakresie leczenia tzw. “trudnych przypadków endodontycznych” (korzeni niedrożnych, mocno zagiętych, wyjmowania złamanych w kanale narzędzi itp.).

Każdy pacjent skierowany do Nas w celu wyleczenia kanałowego zęba zostanie skierowany ponownie do swojego gabinetu wraz z dokładnym opisem, co zostało zrobione, do jakiej szerokości poszerzono kanały, czym je wypełniono oraz zdjęciami RVG przed i po leczeniu nagranymi na płytę. Ząb po leczeniu zostanie zaopatrzony tymczasowo opatrunkiem glassionomerowym.

U Pacjentów spoza naszej praktyki przeprowadzamy jedynie ustalone leczenie endodontyczne oraz niezbędne kontrole pozabiegowe, a przyjęty Pacjent zawsze pozostaje pod opieką prowadzącego dentysty.

Pozdrawiam serdecznie i zachęcam do współpracy,
lekarz stomatolog Urszula Kuczyńska

Drodzy Pacjenci!

W związku z obecną sytuacją i w trosce o wzajemne bezpieczeństwo,

z dniem 14 marca (sobota) podjęliśmy decyzję o tymczasowym zamknięciu naszej kliniki, do odwołania.

Jednocześnie informujemy , że w celu uzyskania porady nasi pacjenci mogą kontaktować się z Kliniką przez Facebook lub drogą mailową.
Będziemy Państwa na bieżąco informować o wszelkich zmianach.
Życzymy Państwu zdrowia i spokoju w tym trudnym dla nas wszystkich czasie
oraz dziękujemy za wyrozumiałość.