The Team

specjalista stomatologii ogólnej, właściciel

Właścicielka Centrum KRAINA UŚMIECHU.
Jest specjalistą I stopnia w zakresie stomatologii ogólnej.Ukończyła studia na Wydziale Stomatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w 1990 r.
Wykonuje zabiegi z zakresu stomatologii estetycznej, protetyki, endodoncji, periodontologii i stomatologii dziecięcej.

Stomatologia jest Jej pasją. Każdego roku uczestniczy w wielu ciekawych kursach i szkoleniach prowadzonych przez wykładowców krajowych i zagranicznych.
Przez dwie kadencje pełniła funkcję delegata na Zjazd Okręgowej Izby Lekarskiej.
Brała aktywny udział w pracach czterech komisji Bydgoskiej Izby Lekarskiej, pełniła między innymi funkcję sekretarza Komisji Etyki.
Jest jednym z założycieli Stowarzyszenia Liderów Stomatologii Polskiej.

Głosami wielu wdzięcznych pacjentów otrzymała tytułu Dentysty Roku województwa kujawsko-pomorskiego w konkursie Portalu Dentystycznego.

lekarz dentysta

Ukończyłam Pomorską Akademię Medyczną w Szczecinie, otrzymując w 2005 roku tytuł lekarza dentysty. W pracy zawodowej kieruję się dobrem pacjenta, bezbolesnym leczeniem w profesjonalnej i zarazem przyjemnej atmosferze. Pożądaną precyzję zabiegów uzyskuję z wykorzystaniem mikroskopu stomatologicznego. Zajmuję się stomatologią zachowawczą i estetyczną, zabiegami z zakresu periodontologii, przy czym szczególnym zainteresowaniem darzę nowoczesne leczenie endodontyczne. Dużo satysfakcji daje mi również leczenie dzieci. Stale podnoszę swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych konferencjach i szkoleniach prowadzonych przez wybitnych wykładowców polskich i zagranicznych. Prywatnie jestem mamą dwóch córek

lekarz dentysta

Ukończyłam Gdański Uniwersytet Medyczny.
Swoim pacjentom oferuję nowoczesne zabiegi z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji mikroskopowej, estetyki oraz protetyki.
Cierpliwoœść i uważnośœć pozwalają mi na dokładne zrozumienie potrzeb pacjentów i zaproponowanie dopasowanego planu leczenia.
Uœśmiechem i optymizmem zjednuję sobie nawet tych najbardziej przestraszonych, zarówno dorosłych jak i najmłodszych.
Nie rozstaję się z lupami zabiegowymi i mikroskopem, ponieważ w swojej pracy stawiam na precyzję i trwałe leczenie.
Nieustannie udoskonalam swoje umiejętnośœci biorąc udział w licznych szkoleniach i kursach.
Uwielbiam góry ruch, i naturę. W wolnych chwilach uprawiam wspinaczkę skałkową.

lekarz dentysta

Absolwentka kierunku lekarsko-dentystycznego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku. Doświadczenie zawodowe poszerzam biorąc udział w licznych zjazdach, konferencjach naukowych i szkoleniach. W pracy bardzo cenię sobie indywidualne oraz kompleksowe podejście do pacjenta, dzięki czemu spotykam się z sympatią zarówno małych jak i starszych pacjentów. Zajmuję się głównie leczeniem zachowawczym dzieci i dorosłych. W wolnym czasie podróżuję, czytam kryminały i piekę pyszne ciasta.

lekarz dentysta

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu. Cenię sobie precyzyjne i nowoczesne leczenie stomatologiczne z wykorzystaniem mikroskopu. Ogromną satysfakcję czerpię z pracy z dziećmi. Udane leczenie i uœśmiech małego pacjenta po wizycie są dla mnie niezwykle ważne. Stale rozwijam swoje umiejętnoœci z zakresu stomatologii zachowawczej, endodoncji oraz chirurgii stomatologicznej uczestnicząc w kursach praktycznych i kongresach. W wolnym czasie uwielbiam podróże oraz dobre kino.

asystentka/higienistka stomatologiczna

Jestem asystentką i higienistką stomatologiczną. Podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w różnych kursach i szkoleniach. Asystuję przy zabiegach z różnych dziedzin stomatologii. Bardzo lubię pracę z dziećmi. W wolnych chwilach oglądam dobre filmy . Przy ładnej pogodzie lubię spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu.

asystentka stomatologiczna

Jestem asystentką. Swoje doświadczenie zdobyłam w licznych gabinetach stomatologicznych, również szkolnych, co procentuje w obecnej pracy. Szkolenia i kursy pozwoliły mi udoskonalić umiejętności i profesjonalizm w tym zawodzie. Praca z ludźmi sprawia mi dużą satysfakcję. Moje zainteresowania to fitness i zdrowy styl życia.

asystentka stomatologiczna

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego. Swoją przygodę z zawodem asystentki stomatologicznej zaczęłam bardzo wcześnie, dzięki czemu widzę jak zmienia się ta profesja. Aby być na bieżąco z nowościami oraz ze współczesną wiedzą w tym kierunku, uczestniczę w wielu szkoleniach i konferencjach. W tej pracy nie ma czasu na nudę, zawsze coś się dzieje, dlatego tak bardzo ją lubię. Prywatnie również nie mam czasu na nudę, jestem mamą i uwielbiamy wspólne wycieczki rowerowe, spacery po górach, pływanie, pieczenie babeczek i wszelkiego rodzaju aktywności.

recepcjonistka

Jestem recepcjonistką.