Kariera

Nowoczesna klinika w Bydgoszczy zatrudni stomatologów z doświadczeniem w protetyce, implantologii i  leczeniu kanałowym.

Wymagania: miłe usposobienie, wysoka kultura osobista, chęć rozwoju zawodowego.

Oferujemy: pracę między innymi pod mikroskopem, systemem ciepłej gutaperki, skanerem wewnątrzustnym 3 shape.

Miłą i przyjazną atmosferę, atrakcyjne wynagrodzenie, stabilną pracę na długie lata w firmie z ugruntowaną pozycją rynkową, możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne) w zespole profesjonalistów, w standardzie praca z asystentką /na 4 ręce/,

CV ze zdjęciem prosimy o przesłać na adres:  gabinet@kraina-usmiechu.pl

lub tel.  504 199 289 lub 52 322 36 74


Nowoczesna Klinika Stomatologiczna poszukuje rejestratorki medycznej . Nowemu członkowi zespołu powierzamy realizację pracy w doświadczonym i sympatycznym zespole . Zapewniamy możliwość rozwoju osobistego i zawodowego poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w systemie dwuzmianowym.

Zapraszamy osoby otwarte i życzliwe, potrafiące budować pozytywny wizerunek firmy oraz dobre relacje z pacjentami i personelem. W tej pracy niezbędna jest bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS office. Przydatna jest umiejętność porozumiewania się w języku angielskim.

Czekamy na CV ze zdjęciem pod adresem gabinet@kraina-usmiechu.pl

lub tel.  504 199 289 lub 52 322 36 74

Urszula Kuczyńska,
Właściciel Krainy Uśmiechu