znieczulenie THE WAND


THE WAND jest absolutnie nowatorskim urządzeniem służącym do podawania wszystkich rodzajów znieczuleń stomatologicznych w sposób bezpieczny i bezbolesny. Mikroprocesorowy układ kontrolny steruje podawaniem leku, a konstrukcja i wygląd urządzenia eliminuje stres związany z widokiem klasycznej strzykawki.
( stres ten dotyka statystycznie ponad 40% ludzi)


Bezpieczeństwo pacjenta.

Pacjenci nie uświadamiają sobie faktu, że podawanie znieczulenia tradycyjną strzykawką jest nieprzewidywalne i może być niebezpieczne. Badanie fizjologicznej prędkości przyswajania znieczulenia przez tkanki pozwoliły zaprogramować urządzenie w optymalny sposób.
Dzięki temu wyeliminowano efekt „skurczu” twarzy po znieczuleniu, osiągnięto zaś szybsze i bardziej precyzyjne znieczulenie, a zatem większy komfort i bezpieczeństwo dla pacjenta.

Zarówno lekarz jak i pacjent są chronieni przed zakażeniem dzięki specjalnemu procesowi podawania jednorazowych sterylnych końcówek.
Jak osiąga się bezbolesny efekt podawania znieczulenia THE WAND?
Urządzenie podaje płyn znieczulający bardzo powoli- pod kontrolą mikroprocesora.
Dzięki temu jest on fizjologicznie wchłaniany przez tkankę ( a nie wtłaczamy pod dużym ciśnieniem, jak w klasycznych strzykawkach). Precyzja podawania znieczulenia za pomocą sterowania komputerowego jest nieosiągalna przy podawaniu ręcznym.

Końcówki znieczulające są jednorazowe i zapakowane jałowo, co chroni zarówno pacjenta jak i lekarza przed zakażeniem.

Godziny pracy

Recepcja:

Pon - Pt: 8:30 do 20:30
Sob: 8:30 do 14:00


Godziny przyjęć uzgadniamy z każdym pacjentem osobiście lub telefonicznie:
tel. 52-322-36-74
kom. 504-199-289


Kontakt

Stomatologia Kraina Uśmiechu Urszula Kuczyńska

20 stycznia 25/3
85-081 Bydgoszcz

tel.: (052) 322 36 74